Kristiina Raie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Materjal - südames elamine

Go down

Materjal - südames elamine Empty Materjal - südames elamine

Postitamine  Kristiina 19/9/2010, 11:24

Mis toimub meiega praeguse aja vibratsioonis.

Meie tegelik potentsiaal inimolemusena saab uue mõiste. Praegune vibratsioon aktiveerib meie tegelikud võimed. Oma uue olemise tasandiga ei ole Inimene üldse võrreldav mineviku arheotüübiga – piiratud teadlikkusega ühisteadvusest eluliselt sõltuva olendiga. Aga enne kui me täielikult saame uuele olemise tasandile üle minna, tasandile, kus me oleme piiranguteta Loojad ja meil on täielik usk enda võimetesse, me oleme oma avardunud teadlikkusega teadlikud kõigest mis toimub meie sees ja meie ümber – peame me vabanema vana teadvustasandiga kaasnevatest piiravatest programmidest - Meie Olemuse Loomist piiravatest uskumustest. Samuti peab meist vabanema negatiivne rakumälu, mis on meisse talletunud paljude erinevate elude jooksul, kus me oleme elanud ebateadlikult. Negatiivne rakumälu on meile koormaks meie edasiliikumisel ja loomisel.
Praegu, uue vibratsiooni toel, aktiveerub kogu inimeseks olemise potentsiaal – eranditult kõikidel inimestel aktiveeruvad erinevad võimed, mõttejõud (ehk loomisjõud) tugevneb, tunnetus ja teadlikkus avardub.
Uus tugev vibratsioon mõjub inimesele raku tasandil. Kogu elatud elude informatsioon (kogemused) on talletunud meie kehades raku tasandil.
Kunagi kaua aega tagasi, kui inimeseks olemise täielik potentsiaal oli avaldunud – toimis inimese energiasüsteem teisiti. Kui vaadelda seda täiuslikku inimest nagu väikest Loojat, siis on näha, et tema süda oli tunduvalt suurem ja lõi aeglasemalt kui praeguse aja inimesel. Samuti ei kogunenud elu kogemustest saadud informatsioon inimese kehasse, vaid ta töötles informatsiooni koheselt ära nii, et jäi järele puhas kogemus. Inimene elas südames, toimetas ja tegi otsuseid südamest lähtuvalt. Kuna sellise arenenud inimese süda oli avatud ja tema teadvus teadlik, ei saanud ta kedagi teadlikult kahjustada. Kuna seda inimest ei piiranud uskumused ega mingi süsteem, siis lõi ta piiranguteta ja tema usk enesesse oli vankumatu. Peab mainima, et ka selle inimese mõttekiirus oli piiranguteta, sest puudusid piiranguid tekitavad süsteemid ja uskumused. Ehk tema mõttekiirus ületas kordi praeguse aja inimese mõttekiirusest.
Milles seisnes vanasti taaskehastuse mõte? Inimene tuli siia ilma kogema füüsiliselt oma Loomingut! Tuli siia nautima ja imetlema oma loodut.
Ja ta elas täie naudinguga kogedes elamise ekstaasi, mida saab kogeda ainult füüsiliselt eksisteerides. Igas füüsilises kehastuses (kui ta soovis uuesti kehastuda) oli inimesel võimalik ennast uutmoodi luua, et kogeda jälle midagi uut.
Kuid siis millegipärast toimus järkjärgult degratsioon - taandareng, kus inimese süda ei täitnud enam kõiki olemise funktsioone, isegi südame füüsilised mõõtmed vähenesid. Süda muutus tasapisi ainult verdpumpavaks organiks, mida läbisid aegajalt erinevad tundevibratsioonid, kuid need polnud püsivad. Kogu maad ümbritsev valgus vähenes. Inimene taaskehastus küll ikka jälle ja jälle, aga inimeseks olemise mõte hakkas ununema. Inimesed nagu täitsid mingit ettenähtud programmi – sündisid, õppisid, mõtlesid kes nad tahtsid olla, mida tahtsid teha, lõid peresid, said järglasi, aga usk endasse järjest vähenes. Ka religioonid vähendasid inimese usku endasse. Kogu inimeseks olemise süsteem töötas aeglasemalt. Inimese mõte muutus väga piiratuks ja aeglaseks, elust saadud kogemused koos negatiivse ja positiivse mäluga talletusid inimese olemusse, kuna inimene ei mõtestanud toimuvat lahti, tema teadlikkus ja arusaamine olid väga piiratud. Siis hakkaski toimima nö karma põhimõte, et see mida inimene lõi ühes elus siis tagajärge koges ta alles järgmises elus.

Praegusel ajal on vibratsiooni tase maa peal nii palju tõusnud, energiad on nii palju kiirenenud – mõttele järgneb kiiresti tulemus. Samuti on inimeste teadlikkus suurenenud.
Kuna uus vibratsioon aktiveerib meie teadvust raku tasandil – me muutume valgustunud teadlikeks olendideks - siis on oluline puhastada ennast negatiivsest rakumälust. Seda saab teha kasutades erinevaid endale sobivaid meetodeid, aitab ka suhtumise muutmine negatiivsetesse kogemustesse. Näiteks aitavad siin sellised taotlused:
MA OLEN SÜDAMEST TÄNULIK IGALE KOGEMUSELE OMA KÕIKIDES ELATUD ELUDES.
MA OLEN SÜDAMEST TÄNULIK IGALE KOGETUD KOGEMUSELE OMA PREGUSES ELUS.
MA ARMASTAN JA TOETAN OMA OLEMUST SIIN JA PRAEGU.
Kuna puhastub ka inimese südamekanal (mille järgselt hakkab inimese südamekanal laienema, südameruum hakkab suurenema), siis on oluline, et inimene ei suruks oma tundeid alla, vaid õpiks oma südant uuesti kuulama.
Kuna uus vibratsioon toetab südames elamist, siis inimesed ei saa enam endale vastu töötada, ei saa tegeleda enda jaoks vastumeelse tegevusega. Endale vastutöötamine tekitab tohutult stressi, inimesed ei saa aru alguses, mis toimub. Meie ühiskonnas on inimene harjunud elama plaanipäraselt lähtudes loogikast. Näiteks võib tekkida selline seis, kus loogiliselt võttes oleks arukas langetada üks otsus, aga süda annab tunda (vaevab) ja inimese olemus tahaks käituda täiesti loogikavastaselt – uued energiad toetavad elamist südames!
Levinud on arusaam, et järgides südant, pole võimalik edu saavutada. See võib olla tõesti nii sellisel juhul kui inimesel on raku mälus (ka südames) talletunud palju negatiivset materjali (mälu). Siis on nii, et lisaks puhtale tundele südames (puhas tunne südames on tasakaalustav, õnnistav, rahustav, loov, kirgastav – armastus )tunneb inimene ka lisaks hirmu, viha, kättemaksu jne negatiivseid tundeid. Ja nii on tõesti raske ära tunda tõelisi tundeid oma südames.
Tegelikult vajab inimese olemus pidevalt erineva iseloomuga armastuse kogemist oma elus. Armastuse iseloom võib olla – kirglik, toetav, tasakaalustav, rahustav-turvatunnet tekitav, innustav, loov jne. Varem, vanades energiates, sai inimene elada nii, et ta surus oma tundeid alla, tegutses plaanipäraselt, aga praegusel ajal on nii, et kui püütakse tundeid ja soove alla suruda, siis uue toetava vibratsiooni abil kõik inimese sees ikkagi aktiveerub, pulbitseb – inimene tunneb tunnet, et – kõike on liiga palju sees temas, kõik pulbitseb. Ja kui välja ei lasta elada ning oma tunnetega ei tegelda, siis purskab ühel momentil kõik välja – inimene peab ennast hulluks, kõik ümbritsevad noogutavad ja suunavad psühhiaatri juurde, aga inimesel oleks vaja teha ainult ühte – JÄRGIDA OMA SÜDANT, SEST SÜDA EI EKSI KUNAGI. Kui on soov südames puhata – tuleb leida see aeg! Kui inimene tunneb, et ta läheb vastumeelselt tööle – tuleb vahetada töökoht! Ja kui kuidagi ei saa, siis kuidagi saab ikka – teate ju küll sellist väljendit.
Püüdke viia miinimumini (või nullini) oma elus vastumeelsete tegevuste hulk. Käige erinevates teraapiates ja puhastage oma negatiivset raku mälu või siis tegelege iseseisvalt ja muutke oma NEGATIIVSET suhtumist KÕIKIDESSE KOGEMUSTESSE MIDA OLETE SAANUD OMA KÕIKIDE ELUDE JOOKSUL. Kuidas? Öelge välja eelnevalt mainitud taotlus, et – MA OLEN SÜDAMEST TÄNULIK IGALE KOGEMUSELE OMA KÕIKIDES ELATUD ELUDES. Te võite taotlust muuta enda jaoks natuke asjakohsemaks, näiteks Teid häirib üks kindel isik, siis soovitan öelda sarnase taotluse seoses selle isikuga. Näiteks – MA OLEN SÜDAMEST TÄNULIK IGALE KOGEMUSELE MIDA MA OLEN SAANUD (KRISTIINA RAIELT - näiteks) SELLES ELUS (või kõikides eludes, sest tihti oleme seotud ühe inimesega läbi mitmete elude)Väga lihtsalt – kui te suhtute millessegi või kellessegi – hirmuga, ettevaatusega, teid midagi – hirmutab, kohutab, vihastab, on vastumeelne, vastik - absoluutselt kõik teie negatiivsed hinnangud ükskõik mille või kelle suhtes on tekkinud teil NEGATIIVSE kogemuse kogemisel. Kõik mis teid – innustab, muljet avaldab, tõmmet tekitab, rõõmustab, teeb õnnelikuks, lihtsalt meeldib, positiivselt vapustab, rahustab jne – on tekkinud teil POSITIIVSETE kogemuste kogemisel.
IGA KOGETUD KOGEMUS AITAB KUJUNDADA MEIE AINULAADSET OLEMUST.
Tegelikult on meie elus ainult üks oluline küsimus, millele me peame oskama vastata – mida me tahame kogeda oma elus? Mida me tahame praegu oma ellu? Ja vastus ehk taotlus peab olema selge ja konkreetne, sest kõiksus realiseerib ainult need taotlused, mis on selged ja konkreetsed – ja mida me ihkame südamest!!! Aga see on juba uus teema.



Kristiina

Postituste arv : 7
Join date : 18/09/2010

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele